top of page

Vaše nejčastější dotazy

Vaše dotazy jsou pro nás důležité. Chceme, abyste znali odpovědi na všechny Vaše otázky a abyste měli jistotu, že Vaše darované vlasy skutečně pomohou. Vaši důvěru rozhodně nechceme zklamat. Pokud zde odpověď na svoji otázku nenajdete, napište nám klidně prostřednictvím kontaktního formuláře ZDE nebo volejte na tel.: 778 005 066.

Jakou délku vlasů potřebujete?​- Ideálně nad 35 cm.

- Pomohou ale vlasy v jakékoli délce, tedy i kratší (20, 30 cm)

- Časem vždy najde využití i ten nejkratší culíček - např. do ofinky

​Mohu darovat vlasy barvené?

 

​- Ano, využijeme i vlasy barvené, promelírovné i např. vlasy s šedinami.

- Pokud to jsou Vaše ustřižené vlasy či vlasy ustřižené někomu blízkému, pak mají požadovanou kvalitu, i pokud jsou již barvené, melírované atd.

- Vlasy které nejsou vhodné, jsou jen pokud jsou velmi nekvalitní, na první pohled zničené, vlasy, které nejsou seřazené po směru růstu, vlasy importované z Asie (chemicky upravené) - mysleme na to, že paruku nelze vyrobit z vlasů, které dívka když umyje, zacuchají se a paruka je tím zničena.

Kam mohu vlasy zasílat, případně přinést?​- Vlasy můžete zasílat na adresu:

Kadeřnictví Dlouhovláska
Novotného 1273/2

Praha - Barrandov

150 20

- Vlasy můžete na uvedenou adresu i osobně donést. Do kadeřnictví od úterý do soboty v kterýkoli čas.

Chci se nechat ostříhat, kde mohu?​- Zdarma Vás rádi ostříháme v salonu Dlouhovláska, a to v Praze na Stodůlkách.

- Vytvoříme Vám zdarma střih, který si budete přát (ať už podle popisu či obrázku)

- Napište nám na Facebook: http://www.facebook.com/Dlouhovlaska.cz
- Nebo nám napište na e-mail: info@Dlouhovlaska.cz
- Tel.: 775 649 429

- Je třeba se domluvit předem, ale rádi Vám s termínem vyjdeme co nejvíce vstříc. Pro objednání tedy slouží výše uvedené adresy a tel. na recepci salonu: 775 649 429.

Pokud s námi chcete spolupracovat, děkujeme za Váš zájem, zavolejte si pro více info na tel.:

777 326 529.

Těšíme se!

Jste salon, který by s námi chtěl
spolupracovat?
​Mám již vlasy ustřižené v šuplíku, mohu Vám je zaslat?- Ano, samozřejmě!

- Dokonce bychom si přáli, aby se tato myšlenka rozšířila do povědomí co nejvíce lidí - a to, že vlasy z šuplíku lidé nemusejí vyhodit, ale že tím takhle krásně mohou pomoci...
- Pomohou tedy i vlasy, které Vám "v šuplíku" ležely i např. 10 let. I takové vlasy, i když třeba na 1. pohled už nejsou pěkné, totiž nejsou poškozené a správnou regenerací se vyživí a poslouží.

Co se stane s mými vlasy?​- Za Vaše vlasy zašle Dlouhovláska finanční obnos na nadační fond Šance onkoláčkům, který materiálně a finančně pomáhá dětem s vrozenými vadami, dětem s jiným závažným onemocněním, dětem v onkologické léčbě i po ukončení léčby.

- Poté vlasy v Dlouhovlásce zpracovávají a darují paruky potřebným, v salonu také prodlužují či prohušťují nemocným dívkám a ženám vlasy zdarma.

- Veškeré darované vlasy tedy najdou své využití a především, pomáhají dvakrát.

Shrnutí

Dlouhovlásce a Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům se podařilo unikátní spojení, kdy darované vlasy pomáhají nadvakrát. Taková spolupráce v žádném jiném projektu v Čechách, na Slovensku a myslíme, že ani jinde ve světě není. Dlouhovláska totiž nechce sbírat vlasy zdarma, a proto za každý culíček, darovaný hodnými lidmi, posílá na transparentní účet Nadačního fondu Šance onkoláčkům částku jako za výkup vlasů, tedy od stokorun za nejkratší vlasy (20, 25, 30 cm) až po několik tisíc za délky 40, 45 a více cm, měsíčně to pak je v součtu 10, 15 tisíc Kč, není výjimkou i mnohem více. Nad rámec toho Dlouhovláska pak zpracovává vlasy na pomoc potřebným, na tvorbu paruk a další pomoc. Nadační fond Šance onkoláčkům pak poskytuje finance a materiální pomoc nemocným dětičkám. 

Darujte tedy vlasy tam, kde jimi skutečně, skutečně pomůžete. Děkujeme všem!

bottom of page